Advokaadi töö võib olla päris stressirohke. Tihti tullakse advokaadi juurde just siis, kui tekkinud on probleem – kas mõni amet küsib ebamugavaid küsimusi, äripartner on jätnud kohustuse täitmata või Politsei on kutsunud ülekuulamisele. 

Tullakse ka headel olukordadel, kuid ka siis pigem sooviga vältida tulevikuprobleeme. Tavaliselt on õhus negatiivne pinge. Isegi kui otsest konfliktiolukorda ei ole, tekitab seda võetav vastutus. Samas ei soovi meist keegi, et meie asjaga tegelev advokaat oleks töömurede tõttu kurnatud ja väsinud. Advokaadi võimuses on anda probleemolukorras kliendile tagasi kindlustunne ja muuta tulevik selgemaks. Samas ideed sellest on tihti lihtsam välja öelda kui teostada.

Selleks, et idee anda endast maksimum kliendi muredega lahendamisel, ei jääks vaid muljetavaldavaks sõnakõlksuks, rõhub büroo meeldivale kliendisuhtlusele.

Usume, et iga klient on erinev ning vajab individuaalset lähenemist, mistõttu peame oluliseks, et kliendil tekiks tunne, et tema asjadega tegeletakse põhjalikkusega. Selle saavutamiseks pühendame oma tähelepanu sajaprotsendiliselt käimasolevate kaasuste lahendamisele – meie eesmärgiks ei ole saada lihtsalt töö tehtud, vaid töö korralikult tehtud.

Selle, kas büroo päriselt suudab kliendile meelerahu pakkuda, otsustab suurel määral see, milline on bürood kliendiga suhtlemisel esindav töötaja – advokaat. Töötaja meeleseisundi hoidmine on lisaks inimesele endale osaliselt ka tööandja võimuses.

Meie eesmärk advokaadibüroona ongi saavutada hea töökliima kaudu see, et töötajal oleks tööle tulles hea meel selle üle, et on alanud uus päev, mis pakub uusi põnevaid kaasuseid ja võimalust areneda veelgi paremaks.

Mina ise tunnen oma tööst veel endiselt põnevust ja rahuldust ning sp on esmaspäevad minu jaoks toredad päevad. Valides enda ümber õiged inimesed ja aidates neil oma potentsiaali just neile sobival moel võimendada, loodan luua töökeskkonna, kus inimesed tunnevad tööle tulemise üle rõõmu. Selleks, et inimeses saaks tekkida soov areneda ja saada ka üldiselt paremaks inimeseks, on oleme advokaadibüroona seadnud enesele eesmärgiks luua töökeskkonna, mis seda võimalikult palju soosib. Ka headel inimestel on lihtsam olla hea, kui keskkond seda soosib. Seda saab büroo teha asjadega, mis tegelikult on lihtsad. Jätame töötajale võimaluse valida töötamise aeg ja viis, võimaldame siduda seda muu eluga. Oleme vabameelsed uute lahenduste rakendamisel ja dünaamilised harjumuste ümberkujundamisel, kus elu muutused seda nõuavad. Olulised on töövahendid – et need soosiksid head tuju, oleksid mugavad, aitaksid säilitada head tuju ja ei looks takistusi.